Jaluzi Perde

Günlük hayatımızın en önemli dekorasyon ürünlerinden biri kuşkusuz perdelerdir. Bu ürünlerin şık ve zarif görünümü, mekanın görselliğini etkilemektedir. Jaluzi perde dünyasının, en pratik ürün seçenekleri arasında yer alan bu etkileyici tasarımlar, hayatınızın rengini değiştirecektir. Dekor anlayışını tamamen değiştiren bu ürünlerde, görsel çeşitlilik oldukça fazladır.

 Modern Dekor Çalışmalarının En Önemli Seçeneği

Kadıköy Hazır Perde

Pratik, etkili ve kullanışlı perde dünyasını en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alan, mobilya ve halı tasarımları ile uyumlu jaluzi perde ürün seçenekleri, ev hanımlarının ve ofis sahiplerinin yeni tercihi haline gelmiştir. Kullanımı çok kolaydır ve temizlenme problemi yoktur. Pratik, etkili ve kullanışlı özelliklere sahip bu perdelerde, özel bir kaplama mevcuttur. Bu kaplama, iç kısımdaki kumaşı korumaktadır. İki veya üç yılda bir temizlenmektedir. Temizleme işlemi oldukça kolaydır. Nemli bezle ardından kuru bezle silinen bu perdeler, kolay kullanım özelliğine sahip ürünlerdir. Dayanıklı, etkili ve profesyonel renk özelliğine sahip olan bu tasarımlarda, aradığınız bütün ürün seçenekleri bir arada bulunmaktadır. Pvc kaplama ve ahşap kaplama, kiri dışarıda tutar ve her zaman için parlak özelliklere sahiptir

 

jaluzi perde modelleri
jaluzi perde

Ahşap Olan Modelleri

Pratik ve kullanışlı özelliklere sahip olan ve kolay kullanım seçeneğine sahip bu perdelerde, aradığınız bütün kullanım özellikleri bir arada sunulmuştur.  Ahşap jaluzi perde seçenekleri, farklı renk ve desen özellikleriyle üretilmektedir. Online satış sitelerinde, istediğiniz bütün ürün seçeneklerini bir araya getirebilirsiniz. Hizmet kalitesini sürekli olarak güncelleyen firmalar, bu ürünün kullanım özelliklerini her zaman için genişletmeye devam etmektedir. Satış seçenekleri kategorisinde, diğer perdelere nazaran artış gösteren bu ürünler, penceresi olan bütün mekanlar için oldukça uygundur.

 

Bu yeni nesil perdeler iki parçadan oluşmaktadır. Ana parça pencerenin üst çıkıntısına monte edilmektedir. Perde alırken pencerenin boyutları tam olarak belirlenmelidir. Pencerenizin boyutları ile birebir uyumlu olan bu ürünler, estetik görüntüsü ile oldukça kalitelidir. Ana gövde, pencerenin üst kısmına monte edilmektedir. Perdenin sarılı olduğu asıl gövde ise, ana gövdeye monte edilmektedir. Perdenin fonksiyonel hareketini sağlayan zincirli ip ise, yan kısımdadır. Bu ip dikdörtgen parçaların dönmesini sağlamaktadır. Görsel özellikleri ev dekoruyla birebir uyumludur.

Jaluzi Perdenin Temizliği

 

Kumaş perdelerin temizliği, ev hanımlarını kara kara düşündüren bir meseledir. Bu problem meydana getiren kumaş perdeler, jaluzi perde seçenekleriyle, perde temizliği sorun olmaktan çıkmıştır. Uygun fiyat avantajlarına sahip olan ve boyutuna göre fiyatlandırılan bu ürünlerde, aradığınız bütün etkili seçenekleri bir arada bulabilirsiniz. Kullanışlı ve pratik özelliklere sahip olan, perde anlayışını tamamen değiştiren bu modern perdeler, yeni nesil modern perde kategorisinde değerlendirilen ürünlerdir. Güncel ve etkili kullanım özelliğine sahip olan pvc ve ahşap özelliğine sahip bu yeni tasarımlar, ofis dünyasından evlerimize giren bu şık ürünlerde renk seçeneği oldukça fazladır. Tasarım ve renk kapasitesi geniş olan ve bütün mekanlar için özel olarak tasarlanan bu ürünler, yeni tasarım seçenekleriyle güncellenmektedir. Güneş ışınlarının soldurucu özelliklerine karşı dayanıklı kullanım özelliğine sahip olan bu özel perde seçenekleri, görsel özelliği artıran özel tasarım kategorisinde değerlendirilmektedir. Modern mobilya tasarımları bu perde ürünleriyle yeni bir akım meydana getirmiştir.

 

 Güneş Geçirmeyen Şık ve Zarif Görüntü

Perdeler, evlerimizin ve ofislerimizin en önemli dekor seçeneğidir. Özellikle son zamanlarda moda haline gelen ve ev hanımları tarafından ilgi gören jaluzi perde seçenekleri, yeni modellerle bu sektöre renk katmıştır. Estetik görünüşü ile bu perdelerde, aradığınız kalite bir aradadır. Bu ürünler, uyumlu ve pratik özelliklere sahip ürünlerdir.Dikey dikdörtgen parçalı özelliği ile estetik ve pratik görsel özelliklere sahiptir. Birinci kalite kullanım seçeneğine sahiptir. Bu ürün seçenekleri, bir çok mekanla uyumlu özelliklere sahiptir.

Kumaş yapısının yanı sıra, temiz kalmasında etkili olan kaplama seçenekleri, bu perdenin kaliteli olmasında birinci derecede etkili olmaktadır. Jaluzi perde tasarım özellikleri, iki renk kategorisinde düzenlenmektedir. İki yana açılan ve görsel bakımdan oldukça kaliteli olan bu perdeler, özel sipariş kategorisinde hazırlanmaktadır. Ofis tasarımları kategorisinde modern görünümü ile her zaman için tercih edilen bu seçenekler, silinebilir özelliklere sahiptir. Renk yapısını yıllarca koruyan ve sizi perde yıkamaktan kurtaran bu özel ürünler, hayatınızı renklendirecek özelliğe sahip ürünlerdir. Banyo gibi zemini fayans olan yerlerde kolaylıkla yıkanabilir.

 

 

İlginizi Çekebilir

tül perde modelleri

Tül Perde

Tül perde bir evin en önemli aksesuarlarından birisidir. Tasarımına uygun tercih ettiğiniz perdelerle evinizin dekorasyonunda …

BİZE ULAŞIN