En Son Çıkan Perde Modelleri

En Son Çıkan Perde Modelleri

Perde denilince evin büyük tamamlayıcısı olan dekor aksesuarı aklımıza gelir. Perde bir evin en önemli eşyaları arasında yer alıyor. Hem tamamlayıcı, hem gerekli, hem göze hitap eden, evlerimize renk ve ahenk katan bir ev tekstilidir. Evlerimizin yapısına ve eşyalarımızın renklerine göre perde modeli seçebilir, evimize farklı tasarımlar katabiliriz.

Her Geçen Gün Değişen Perde Modası

Yaşadığımız çağda her şey ilerlerken teknoloji bu kadar çokken elbet ki moda da her geçen gün yenilenme ihtiyacı hissediyor. Elbisede, ayakkabıda, çantada oluğu gibi perdelerde moda değişiyor. Yeni yeni perde modelleri çıkıyor. En son çıkan perde modelleri evine özen gösteren hanımlar tarafından rağbet görüyor. Perdelerini yenileyip, evlerinde farklı bir tarz yaratarak kendilerini ve evlerini şımartıyorlar.

En Son Çıkan Perde Modelleri Neler?

Perdelerin oldukça fazla çeşitleri vardır. Gerek yapısal, gerek kumaş, gerek tül ve stor olarak modelleri vardır. Bu modeller de kendi içlerinde birçok çeşide ayrılır. Kullanımı ve temizlik kolaylığı hanımların perde seçimlerini etkilemektedir. En son çıkan perde modelleri şu şekildedir. Stor perdeler son günlerde çok tercih ediliyor. Stor perde kullanımı açısından ve görünümü açısından gayet hoş bir tercihtir. Stor perdelerinde en son çıkan modelleri çift mekanizmalı güneşlik ve tül şekilde olan tasarımlardır. Ayrıca stor perde ile aynı desen de kanatlarda çok modadır. Tüller de hiç modası geçmeyen perde türüdür. Son zamanlarda revaçta olan Fransız dantel detaylı tül perdelerdir. Ayrıca kendinden simli ve iri şekillerin olduğu tül perdelerde gündemdedir. Tül perdelerde renkli tüllerde modadır. Çiçek desenli tüller şuanda bütün pencereleri süslemektedir. Tüller her zaman modasını koruyan perde seçenekleridir.

Fon Ve Kanatlarda Yenilikler Başladı

Perdelerin olmazsa olmazı fon ve kanatlardır. Fon ve kanatlarda da yeni tasarımlar ortaya çıkarılıyor. Aynı tülün farkı rengiyle yapılan kanatlar çok tercih ediliyor. Ayrıca kanatları süslemek için kullanılan perde bağları da çok gündemdedir. Perde bağlarında çiçekli yapılar, fiyonklar, boncuklar dikkat çekmektedir. El yapımı fiyonk ve çiçek objeleri çok şık bir hava katmaktadır. En son çıkan perde modelleri ile son derece şık bir ambiyans oluşturabilir ve farklı bir dekor oluşturabilirsiniz. Perde çeşitleri hakkında bilgi için sitemize göz atınız.

İlginizi Çekebilir

Evde Stor Perde Yıkama

Perde evlerimizin en tamamlayıcı aksesuarlarından biridir. Göz dolduran modelleri, farklı yapıları, farklı tasarımlarla adeta evlerimizi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BİZE ULAŞIN