Fenerbahçe Mahallesi Perde Hizmeti

Fenerbahçe Mahallesi Perde Hizmeti

Perdeler, evlerde en önemli dekorasyonu tamamlayıcı unsurların başında gelmektedir. Evinizde kendi dekorasyon tarzınızı ve zevkinizi yansıtmak için perde seçimlerinizi ev dekorasyonunuza uygun yapmalısınız. Çünkü evinizin dekorasyonu aynı zamanda psikolojinizi de etkileyecektir.

Evinizde kullandığınız tüm eşyalar ve aksesuarların birbirleriyle bütünlük sağlaması estetik açıdan önemlidir. Bu noktada perde seçimlerinizi yaparken özellikle halı ve mobilyalarınızın modelini, rengini ve diğer özelliklerini kriterleriniz aranızda bulundurmalısınız.

Tül Perde

Evinizin ya da ofisinizin en önemli dekorasyon aksesuarlarından birisi olan tül perde modelleri, söz konusu mekanı bambaşka havaya bürüyebilecek önemli ayrıntılardır. Perde modasının son dönemlerde fazlasıyla ürün çeşitliliğine sahip olması seçeneklerinizin de artmasına ortam hazırlamıştır.

Evinizi güzelleştirmenizi ve aynı zamanda dekorasyonunuzu estetik bir görünüme getirmenizi sağlayacak olan tül perde modelleri, son dönemlerde boncuk, işleme ve dantel gibi detaylarla çeşitlendirilmiştir.

Zebra Stor Perde

Günümüzde özellikle modern ev dekorasyonlarında büyük rağbet gören perde modelleri arasında yer alan zebra stor perde modelleri, çalışma mekanizması ve hem şık hem de zebrayı andıran görüntüsüyle kadınların ilgi odağı haline gelmiştir.

Kir tutmayan kumaşıyla birlikte kolay temizleme özelliği birleştiğinde en çok tercih edilen perde kategorisine girmektedir. Altı ayda bir ılık su, sabun ve sünger yardımıyla kısa sürede temizlenmektedir. Kolay temizlenebilir zebra stor perdeler bu özelliği sayesinde kadınlar tarafından başta mutfaklarda sıkça tercih edilmektedir.

Dikey Perde

Modern tasarım stilinin sınırlarını zorlayan bir model olan dikey perde, dik mekanizması ile 180 derecelik açıyla hareket eden ve uzun camlarda zarif bir görüntü yakalamanızı sağlayan modellerdir. Özel ölçü dikilebilen bu modeller; ısıyı kontrol etmenize ve güneş ışınlarına karşı korunaklı olmanıza ortam hazırlayan çok amaçlı modellerdir.

Jaluzi Perde

Modern dekorasyon örneklerinin en önemli parçaları olan jaluzi perdeler, iş yerlerinin yanı sıra son dönemlerde evlerin modern dekorasyonlarında da tercih edilmektedir. Dekorasyona yeni bir soluk kazandıran jaluzi perde, tüm ürün seçeneklerinin bir arada kullanıldığı PVC kaplama ve ahşap kaplama gibi farklı modellere ayrıldığı modern perde modelidir.

İlginizi Çekebilir

Lens Perde Çeşitleri

Perdeler evleri süsleyen hem dekorasyon hem ihtiyaç amaçlı kullanılan tekstil ürünlerinin başında geliyor. Kadınlar perde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BİZE ULAŞIN